Czy NetSpend raportuje do biur kredytowych?

NetSpend nie zgłasza się do biur kredytowych w jakimkolwiek charakterze.drzwi wejściowe do mieszkań Warszawa NetSpend jest programem przedpłaconej karty kredytowej, która umożliwia posiadaczom kart pre-fundusz swoich kont z możliwościami kart kredytowych. Karta NetSpend często jest bezpieczniejsza i wygodniejsza niż noszenie gotówki, ale jeszcze pozwala posiadaczowi karty na osobiste zakupy i online.http://danel-hurt.pl/jeans—damskie—hurt,data,1201,0.html NetSpend nie wymaga numeru ubezpieczenia społecznego, aby otworzyć konto. Po zapisaniu się na stronie internetowej NetSpend, osoba musi podać swoje imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Poniższy ekran wymaga później stworzenia, podając nazwę użytkownika, hasło i pytanie bezpieczeństwa. Kiedy te dwa procesy są kompletne, posiadacz karty otrzymuje ją w siedmiu do dziesięciu dni roboczych i może zasilić swoje konto w dowolnym momencie. Pamiętaj, że brak wymogu wprowadzenia numeru ubezpieczenia społecznego sprawia, że NetSpend różni się od karty kredytowej lub tradycyjnej karty debetowej. Zarówno karty kredytowe, jak i karty debetowe wymagają tradycyjnie od wnioskodawców podania swojego numeru ubezpieczenia społecznego i datę urodzenia. Dostawcy kart kredytowych uruchamiają kontrolę kredytową przed zatwierdzeniem, często określają kwoty kredytu, które mogą one dostarczyć.

Informacja ta jest bezpośrednio zgłaszana do biur kredytowych, niezależnie od tego, czy zatwierdzą one kartę, czy też nie. Biura informacji kredytowej utrzymują raporty kredytowe w szczególności poprzez numery ubezpieczenia społecznego. Jeśli NetSpend nie wymaga od swych posiadaczy karty takich informacji, nie może przekazywać żadnych do tego typu informacji biurom kredytowym. Ponieważ rachunki NetSpend są przedpłacone ze środków własnych przez posiadacza karty, zanotowaliśmy, że przestępstwo byłoby rzadkie. Jedyny scenariusz, który może powodować problemy jest taki, że posiadacz karty rejestruje w służbie ochrony zdrowia w rachunku bieżącym. Jeśli posiadacz karty stworzy wystarczająco duże ujemne saldo i nie spłaci go w wyznaczonym terminie, NetSpend ma prawo zgłosić jego dane do kolekcji.

Czy NetSpend raportuje do biur kredytowych? wygodniejsza niż noszenie gotówki

Pobrane z http://mikrosystem.pl/mikrosystem_www/wp-content/uploads/2015/11/HDesk_Lista_rezerwacji_hotelowych_01.png

Pamiętaj też, że nie ma żadnej wzmianki o zgłoszeniu się do jakiegokolwiek biura informacji lub agencji, pod żadnym pozorem w porozumieniu posiadacza karty NetSpend od 2015 roku.

– autor wpisu